fbpx

PRISTIS

Izaicinājums

“Pristis SIA ir līderis vājstrāvu un drošības sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā Baltijas valstīs. Kompānija veic vājstrāvu – drošības un automātikas sistēmu projektēšanas, montāžas un tehniskās apkopes darbus.”

Risinājums

“SIA “PRISTIS” 20 darbības gadu laikā ir kļuvis par vienu no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem vājstrāvu, drošības un automātikas tehnoloģiju nozarē Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Līdz ar to augstu vērtējam, ka ar “Directo” varam konsolidēt visu saistīto uzņēmumu datus un saņemt informāciju par finanšu stāvokli grupā bez jebkādas aizķeršanās. Directo plusi, pirmkārt – kur vien ir pieeja internetam, var piekļūt datiem – redzēt esošo situāciju uzņēmumā un strādāt no jebkuras vietas. Otrkārt, ir ērti vadīt dažādus projektus, jo programmā ir iespējams plānot, kontrolēt finanses un projektu budžetu, veikt konkrētā projekta materiālu uzskaiti u.tml. Izmantojam arī grāmatvedības programmas priekšrocības, un šeit varam redzēt pilnu grāmatvedības uzskaiti, ienākošos un izejošos rēķinus, programma veic nepieciešamās datu eksporta / importa darbības bankās un Elektroniskās deklarēšanas sistēmā. Ikdienas darbā grāmatvedība ir automatizēta, līdz ar to grāmatvedim ir tikai datu pārbaudītāja un atskaišu iesniedzēja funkcija”

Rezultāts

“Programma ir pielāgota visām Baltijas valstīm, to nodokļu sistēmām, dažādu darbību standartiem u.tml. Būtiski, ka “Directo” ir daudz plašākas iespējas, nekā mēs varētu saņemt tikai no kādas atsevišķas grāmatvedības programmas. Tā nav tikai grāmatvedības programma, tā ir menedžmenta informācijas sistēma.”   >>  Olga Ševcova, SIA “PRISTIS” finanšu direktore