Partneri

R.I.S. OÜ

RIS OÜ nodarbojas ar IT risinājumu izstrādi un projektu vadību rūpniecības un loģistikas jomā. RIS specializējas noliktavas vadību gudro ierīču ieviešanā un uzturēšanā.

DIRECTO nodrošina automātisku datu apmaiņu ar RIS noliktavas pārvaldības risinājumu.

www.ris.ee

Envoice

Envoice atpazīst datus no jūsu pirkumu rēķiniem un atbrīvo grāmatvežus no manuālās datu ievadīšanas. Izmantojot mobilo lietotni Envoice, jūsu darbinieki var fotografēt savas kvītis un veidot viedās izdevumu atskaites. Envoice palīdz automatizēt arī citas ikdienā atkārtojamas darbības, piemēram, rēķinu izrakstīšanu un izmaksu sadalīšanu. Visa informācija tiek nosūtīta automātiski uz Directo.

Lasiet vairāk par Envoice

Edisoft

EDISOFT ir vadošais EDI operators Baltijas valstīs.

EDI integrācija ļauj nosūtīt un saņemt elektroniskos dokumentus tieši no uzskaites vai noliktavas sistēmas. Turklāt, EDI platforma automātiski konvertē dokumentus nepieciešamajā formātā, tāpēc nav jāpielāgojas partneru izmantotajām sistēmām.

EDI platforma ir integrējama ar DIRECTO.

www.ediweb.com/lv-lv

Fitek

FITEK ir finanšu procesu automatizācijas risinājumu tirgus līderis. FITEK sniedz uzņēmumiem pakalpojumus, kuri ievērojami ietaupa laiku un līdzekļus, ļaujot koncentrēties uz svarīgāko – savu pamatdarbību.

DIRECTO ar FITEK starpniecību nodrošina automātisku e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu.

www.fitek.lv

Omniva

OMNIVA ir starptautisks loģistikas uzņēmums.

DIRECTO ar OMNIVA starpniecību nodrošina automātisku e-rēķinu saņemšanu un nosūtīšanu.

www.omniva.lv

Telema SIA

TELEMA ir lielākais EDI operators Baltijā, kas nodrošina elektrisko dokumentu apriti starp uzņēmumiem un ir pilnībā integrējams ar DIRECTO.

www.telema.lv


Grāmatvedības nami

SIA Cipari Baltic

SIA Cipari Baltic

SIA „Cipari Baltic” 2002. gadā izveidoja vairāki bijušie starptautisko audita firmu auditori. Veicot auditus, bija iespēja iepazīties ar grāmatvedības uzskaites labāko praksi. Iegūto pieredzi un zināšanas mēs apkopojām, lai izveidotu patiesi ērtu un kvalitatīvu grāmatvedības pakalpojumu klāstu uzņēmumiem.

http://www.cipari.com/

Grāmatvedības aģentūra Sol Conto, SIA

Grāmatvedības aģentūra Sol Conto SIA

Grāmtvedības pakalpojumi

Kr. Valdemāra iela 33-1a, Rīga
ligita@solconto.lv
tel. +37165905044
mob. +37126336160

SIA NUMERI

SIA NUMERI

Viens no vadošajiem grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumiem Latvijā. Nodrošina grāmatvedības pakalpojumus vairāk nekā 220 vietējiem un ārvalstu klientiem.

https://www.numeri.lv/

Leinonen Latvia SIA

Leinonen Latvia SIA

Grāmatvedības un konsultāciju pakalpojumi

Leinonen Latvija SIA ir starptautiska grāmatvedības un konsultāciju firma ar 30 gadus uzkrātām zināšanām un pieredzi.

https://leinonen.eu/lv-lv

Grant Thornton Baltic SIA

Grant Thornton Baltic SIA

Grant Thornton Baltic ir dibināts 1992.gadā un ir revīzijas, grāmatvedības nodokļu, juridisko un finanšu konsultāciju sniedzējs Baltijas valstīs, un tā īpašnieki ir vietējie partneri. Pašlaik 16 partneri, vairāk nekā 200 pieredzējuši speciālisti sniedz pilnu pakalpojumu klāstu vairāk nekā 2600 klientiem.

https://www.grantthornton.lv/