fbpx

SIA SYNTPOT

Izaicinājums

“Esmu patestējis SIA “Syntpot” Directo datubāzē un esmu ļoti pozitīvi pārsteigts par līdz šim redzēto. Redzu vairākas priekšrocības uzņēmumiem, kuri ir reģistrēti vairākās valstīs (Igaunijā, Latvijā, iespējams, arī Lietuvā).”

Risinājums

“1) Iespēja izvēlēties “Directo” pamatvalodu ļauj man pat Latvijā izmantot sistēmu manā dzimtajā valodā. Pat iespēja izvēlēties angļu valodu jau ir ļoti noderīga (patiesībā tas bija mans galvenais arguments “Directo” izmantošanai arī Latvijā). Man nekas nav jāmācās latviski. Esmu par to domājis, bet sākums ar “Tildes Jumi” man kā cilvēkam, kurš nav dzimis latvietis, bija smags.

2) Izskatās, ka “Directo” datubāzes struktūras tika izstrādātas Igaunijā un ir pārnestas uz Latviju. Tādēļ visas izdrukas formas ir viegli pārnesamas [no vienas datubāzes uz citu], jo .xsl lauku lokācija ir vienāda. Esmu pārkopējis pašreizējo pasūtījumu dokumentu .xsl formu no Syntpot OÜ uz SIA Syntpot (pat logo atrašanās vieta abās datubāzēs ir pilnīgi vienāda). SIA forma vēl nav iztulkota, bet to var viegli izdarīt .xsl. Jau esmu ieplānojis izveidot Igaunijas izdrukas formas, lai tās būtu tieši tādas, kā vēlos un tagad varu veidot tās abām datubāzēm bez stresa.

3) Visi lietotāju uzstādījumi ir vienādi abos uzņēmumos (OÜ un SIA), kas arī vienkāršo uzņēmumu parametru uzstādīšanu un lietotāju kontu izveidošanu.

Jaunākās izmaiņas Igaunijā ir veicinājušas elektronisko rēķinu izmantošanu (dažas iestādes pieņem tikai .xml bazētus rēķinus) un “Directo” šī opcija jau ir ieviesta. Šī iespēja ir diezgan noderīga Latvijas uzņēmumiem, kuri veic uzņēmējdarbību Igaunijā, ja tiem jāiesniedz tieši e-rēķini.”

Rezultāts

“Man ir pozitīvs iespaids par Directo jau kopš pirmās dienas, un nolēmu ar to dalīties.” >> Andres Siiman, SIA Syntpot vadītājs