fbpx

17. 10. 22 | Ziņas Directo lietotājiem

17. Oct 2022
  
IEPAZĪSTIES AR REQ!
Directo jaunā dizaina lietotāji, iespējams jau ir pamanījuši skrienošo suni. Tā ir ielādes animācija vārdā Req [reku]. Tas ir atvasināts no vārda “query” – pieprasījums.  Ja pamani suņa skriešanu, tad zini – sistēmā tiek izpildīti kādi jauni pieprasījumi. 

 E- PARAKSTS DIRECTO
Šobrīd aktualizējusies tēma par elektronisku dokumentu parakstīšanu. Directo šis pakalpojums ir pieejams. Īsumā – lai elektroniski parakstītu dokumentu, Tev sistēmā jālielogojas ar Smart-ID un dokumentam kā pielikumam ir jābūt pievienotam kādam no sistēmas dokumentiem. Ja vēl neizmanto, uzzini, kā sākt lietot. 
–> uzzināt ! 
SWEDBANK GATEWAY
Daudzi no Jums gaidīja Swedbank Gateway saslēgumu ar Directo. Tagad tas ir aktīvs. Noslēdz līgumu ar Swedbank, izvēlies Directo operatora pieslēgumu un sāc lietot!  
–> uzzināt !  
E-PARAKSTA UZAICINĀJUMS = uzaicinājums elektroniski parakstīt dokumentuŠis ir pavisam svaigs Directo produkts, kuru vari izmēģināt līdz 31. oktobrim bez maksas. No 1. novembra pakalpojums maksās 49 eur + PVN.Īsumā. Norādītais adresāts e-pastā saņems uzaicinājumu parakstīt dokumentu, kuru būsi izsūtījis no sistēmas. Apskatīt dokumentu un to elektroniski parakstīt uzaicinātā persona varēs tad, kad caur e-pastā saņemto linku ar Smart-ID ielogosies Directo. Atliek tik atvērt, izlasīt un parakstīt – tieši tik vienkārši! Paši arī lietojam. 
–> uzzināt ! 
 IZCEL OBLIGĀTI UN IETEICAMI AIZPILDĀMOS LAUKUS
Dokumentos un kartītēs var izcelt laukus, kurus ir ieteicams aizpildīt un tos, kuri jāaizpilda obligāti. Tikai daži “ķekši” uzstādījumos un šie lauki turpmāk būs viegli pamanāmi.
–> uzzināt ! 
ARTIKULU LAUKU ATTĒLOŠANA DOKUMENTOS
Atgādinām – kā iestatīt, ka dokumentu rindās tiek attēloti konkrēti artikula kartītes lauki.
–> uzzināt ! 
 
 No 2025. gada elektronisko rēķinu izmantošana starp uzņēmumiem, kā arī starp uzņēmumiem un valsts vai pašvaldību iestādēm būs obligāta prasība. Directo lietotāji var būt mierīgi, jo elektronisko rēķinu izmantošana mūsu sistēmas lietotājiem ir ikdiena.