fbpx

Oktobris | Ziņas Directo lietotājiem

18. Oct 2021

Novērojot tendences grāmatvedības normatīvos, mēs  varam kopīgi pasmaidīt, jo  bezpapīra grāmatvedība ir Jūsu un mūsu ikdiena jau vairākus gadus.  PAPERLESS!! Saudzējam kokus!

.

ESAM PAPILDINĀJUŠI SADAĻU “DIRECTO PALĪDZĪBA” AR JAUNUMIEM.

UZZINI

Kā pieslēgties DIRECTO PORTĀLAM?

Tagad Portālam vari pieslēgties arī no mūsu mājas lapas. Directo portāls ir ērts un drošs rīks, ar kuru pieslēgties Directo datubāzēm. Lai varētu ielogoties portālā, ir jāveic iestatījumi, kuri aprakstīti zemāk

https://wiki.directo.ee/lv/portal              

.

Ziņu sūtīšana dokumentos

Šī ir jauna Directo funkcionalitāte, par kuru esam ļoti priecīgi un aicinām Jūs arī izmantot. Turpmāk visos Directo dokumentos un kartītēs (piem. rēķinos, avansa norēķinos, līgumos..) varēsiet sūtīt ziņas. Iepazīsties ar instrukciju un sāc lietot jau šodien!

https://wiki.directo.ee/lv/sonumid

.

Konta norādīšana virsgrāmatai

Vēl viens jaunums, kas Jūsu darbu padarīs ērtāku. Atverot virsgrāmatu tagad ir iespējams iestatīt, ka tajā uzreiz ir norādīti konti, par kuriem jāsagatavo virsgrāmata. Iestatiet laicīgi!

https://ej.uz/konti_virsgramatai

.

Iekšējie komentāri par klientiem

Pārdošanas reģistrā ir iespējams redzēt un mainīt iekšējos komentārus par klientiem. (Piemēram, zvanot klientiem par viņu neapmaksātajiem rēķiniem, sistēmā varat reģistrēt klientu atbildes par to neapmaksāšanas iemesliem un plānoto apmaksas datumu)

https://ej.uz/ieks_komentari

.

Algu atskaite par vidējo izpeļņu

Esam secinājuši, ka ir klienti, kuri nezina kā pareizi sagatavot algu atskaiti par vidējo izpeļņu. Tāpēc šis apraksts tieši Jums!

https://ej.uz/par_vid_izpelnu