fbpx

JAUNUMS! Elektroniskā paraksta uzaicinājums

22. Sep 2022

Iepazīšanās kampaņa (22.09.-31.10.2022)

Tagad vēl ātrāka dokumentu aprite Directo sistēmā.
ELEKTRONISKĀ PARAKSTA UZAICINĀJUMS. Paraksti pats un izsūti parakstīšanai!


Jau šodien Directo vidē Tu vari parakstīt dokumentus elektroniski bez papildu maksas. Sākot ar 22. septembri tiek ieviests jauns pakalpojums – ELEKTRONISKĀ PARAKSTA UZAICINĀJUMS. Ar šo rīku Tu varēsi nosūtīt uzaicinājumu parakstīt dokumentus elektroniski ne tikai Directo lietotājus, bet jebkuras personas – klientus, piegādātājus, sadarbības partnerus u.c. Nosūtītajam paraksta uzaicinājumam var piekļūt pieprasījumā norādītā persona, kura autentificējas ar šai personai atbilstošu elektronisko identitāti.

Pakalpojuma maksa sākot ar š. g. 1. novembri = 49 eiro + PVN mēnesī

Pakalpojuma maksa ietver 100 izsūtītus parakstīšanas uzaicinājumus. Ja kalendārajā mēnesī nepieciešams nosūtīt vairāk nekā 100 parakstīšanas ielūgumu, sazinieties ar mums, lai vienotos par lielāku skaitu.

Līdz 2022. gada 31. oktobrim visi Directo klienti var BEZ MAKSAS nosūtīt līdz pat 200 elektroniskā paraksta uzaicinājumu no katra uzņēmuma datubāzes. (100 uzaicinājumus septembrī un 100 uzaicinājumus oktobrī)

Ja pēc akcijas beigām izlemsi pakalpojumu lietot arī turpmāk – informē Directo klientu atbalsta speciālistus, lai vienotos par pakalpojuma aktivizēšanu.